Sekretariat: 91 48 41 559

Szkoła Podstawowa nr 47 w Szczecinie im. Kornela Makuszyńskiego

Pracownicy

Grono Pedagogiczne

Rok szkolny 2021/2022

Lp. Nazwisko i imię nauczany przedmiot wychowawstwo
1. Szyszka- Włodarczyk Małgorzat wychowanie przedszkolne grupa I
2. Strzelczyk Aleksandra wychowanie przedszkolne grupa I
3. Jabłońska Kamila wychowanie przedszkolne grupa II
4. Królikowska Wioletta wychowanie przedszkolne grupa I
5.  Biżek Małgorzata edukacja wczesnoszkolna  klasa 1a
6.  Łenc Barbara  edukacja wczesnoszkolna  Klasa 1b
7. Żółtowska Malgorzata edukacja wczesnoszkolna, plastyka klasa 2a
8. Wawruch – Rusielik Irena edukacja wczesnoszkolna Klasa2b
9. Worach Marta edukacja wczesnoszkolna klasa 2c
10. Ewa Migdal – Figurska edukacja wczesnoszkolna  klasa 3a
11. Zakrzewska  Katarzyna edukacja wczesnoszkolna  klasa 3b
12. Zamkowska Joanna edukacja wczesnoszkolna  klasa 3c
13. Zamkowski Maciej historia, WOS klasa 4a
14. Kopaniecka Izabela technika, informatyka, edukacja dla bezpieczeństwa klasa4b
15. Turowska Katarzyna język angielski klasa 4c
16 Kwiatosińska Magdalena język angielski  klasa 5a
17. Klimowicz Jadwiga język niemiecki  Klasa 5b
18. Syguda Halina  matematyka  klasa 6a
19. Mateuszuk Andrzej wychowanie fizyczne Klasa 6b
20. Zawadzka Augustyna wychowanie fizyczne  klasa 7a
21. Sydor Anna geografia klasa 7b
22. Rydzewska Ewelina język angielski klasa 7c
23. Stachowska Monika matematyka  klasa 7d
24.  Zienkiewicz Urszula język polski  klasa 8a
25. Kowalczyk Agnieszka język  niemiecki  klasa 8b
26. Grabsztunowicz Małgorzata język polski  klasa 8c
27. Dallig – Moroz Aleksandra język  polski  klasa 8d
28. Baruś Anna chemia , biologia
29. Budnicka Nikola matematyka
30. Domażalska Małgorzata fizyka
31. Miłkowska Beata historia
32. Pilip Wioletta wychowanie fizyczne
33. Fritsch Iwona wychowanie fizyczne
34. Kozyro Katarzyna religia
35. Możejko Paweł religia
36. Rosa Robert religia greckokatolicka
37.  Melnyk Natalia  język ukraiński
38. Olbromska Anna biblioteka
39. Jagiełło Małgorzata biblioteka, język polski
40. Mateuszuk Edyta nauczyciel świetlicy
41. Lewińska Katarzyna nauczyciel świetlicy, rewalidacja
42. Magdziak Patrycja nauczyciel świetlicy
43. Licau Agnieszka nauczyciel świetlicy
44. Jackowska Agnieszka nauczyciel świetlicy
45. Szefner- Mirzołemska Anna biologia, WDŻ
46. Kubińska Katarzyna muzyka, psycholog
47. Andrzejewska Karina nauczyciel wspomagający
48. Gołębiewska Janina pedagog
49.  Lewandowska- Neuding Krystyna informatyka, wicedyrektor
50. Założyk Barabra etyka, wychowanie fizyczne – taniec, wicedyrektor
51. Osiński Sławomir dyrektor szkoły, język polski

Pracownicy administracji i obsługi

  • Wejnerowska Elżbieta – sekretarz szkoły
  • Kielczyk Beata – kierownik gospodarczy
  • Justyna Jasińska – główna księgowa
  • Piątek Krystyna – starsza księgowa
  • Dzierżanowska Zenona
  • Kniaziew Danuta
  • Król Zbigniew
  • Machcińska Maria
  • Muszyńska Danuta
  • Olejarz Urszula
  • Sikora Iwona
  • Stawarska Bożena
  • Strzelczak Władysława
  • Światłowski Zdzisław
  • Tokaj Anna
  • Wolniewicz Ewa
  • Waligórska Maria
  • Otto Monika
  • Szotmiler Monika

Kalendarium

październik 2021
P W Ś C P S N
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31