Sekretariat: 91 48 41 559

Szkoła Podstawowa nr 47 w Szczecinie im. Kornela Makuszyńskiego

Pracownicy

Grono Pedagogiczne

Rok szkolny 2020/2021

Lp. Nazwisko i imię nauczany przedmiot wychowawstwo
1. Szyszka- Włodarczyk Małgorzat wychowanie przedszkolne klasa 0
2 Strzelczyk Aleksandra wychowanie przedszkolne klasa 0
3. Żółtowska Malgorzata edukacja wczesnoszkolna, plastyka klasa 1a
4. Wawruch – Rusielik Irena edukacja wczesnoszkolna klasa1b
5. Worach Marta edukacja wczesnoszkolna klasa 1c
6. Ewa Migdal – Figurska edukacja wczesnoszkolna  klasa 2a
7. Zakrzewska  Katarzyna edukacja wczesnoszkolna  klasa 2b
8. Zamkowska Joanna edukacja wczesnoszkolna  klasa 2c
9. Małgorzata Biżek edukacja wczesnoszkolna  klasa 3a
10.  Mróz – Gonciarz  Agnieszka  edukacja wczesnoszkolna,plastyka  Klasa 3b
11. Jackowska Agnieszka edukacja wczesnoszkolna  klasa 3c
12. Kwiatosińska Magdalena język angielski  klasa 4a
13. Klimowicz Jadwiga język niemiecki  Klasa 4b
14. Syguda Halina  matematyka  klasa 5a
15. Mateuszuk Andrzej wychowanie fizyczne Klasa 5b
16. Zawadzka Augustyna wychowanie fizyczne  klasa 6a
17. Sydor Anna geografia klasa 6b
18. Rydzewska Ewelina język angielski klasa 6c
19. Stachowska Monika matematyka  klasa 6d
20.  Zienkiewicz Urszula język polski  klasa 7a
21. Kowalczyk Agnieszka język  niemiecki  klasa 7b
22. Grabsztunowicz Małgorzata język polski  klasa 7c
23. Dallig – Moroz Aleksandra język  polski  klasa7d
24. Baruś Anna chemia , biologia  klasa 8a
25. Kopaniecka Izabela technika , informatyka, edukacja dla bezpieczeństwa  klasa 8b
26. Janicka Anna język polski , historia klasa 8c
27. Zamkowski Maciej historia, WOS  
28. Budnicka Nikola matematyka
29. Turowska Katarzyna język angielski
31. Domażalska Małgorzata fizyka
32.  Rafałowska Katarzyna biologia
33. Zajaczkowski Jakub informatyka
34. Pilip Wioletta wychowanie fizyczne
35. Fritsch Iwona wychowanie fizyczne
36. Miron Starosielec wychowanie fizyczne
37. Kozyro Katarzyna religia
38. Możejko Paweł religia
39. Rosa Robert religia greckokatolicka
40.  Diomina  Ałła  język ukraiński
41. Olbromska Anna biblioteka
42. Krupowies  Grażyna biblioteka
43. Mateuszuk Edyta nauczyciel świetlicy
44. Lewińska Katarzyna nauczyciel świetlicy, rewalidacja
45. Magdziak Patrycja nauczyciel świetlicy
46. Licau Agnieszka nauczyciel świetlicy
47. Andrzejewska Karina nauczyciel wspomagający
48. Gołębiewska Janina pedagog
49.  Lewandowska- Neuding Krystyna informatyka, wicedyrektor
50. Założyk Barabra etyka, wychowanie fizyczne – taniec, wicedyrektor
51. Osiński Sławomir dyrektor szkoły, język polski

Pracownicy administracji i obsługi

  • Wejnerowska Elżbieta – sekretarz szkoły
  • Kielczyk Beata – kierownik gospodarczy
  • Karaczewska Maria – główna księgowa
  • Piątek Krystyna – starsza księgowa
  • Badurowicz Agnieszka
  • Dzierżanowska Zenona
  • Pawłowicz Barbara
  • Kniaziew Danuta
  • Kowalewska Maria
  • Król Zbigniew
  • Machcińska Maria
  • Muszyńska Danuta
  • Olejarz Urszula
  • Sikora Iwona
  • Stawarska Bożena
  • Strzelczak Władysława
  • Światłowski Zdzisław
  • Tokaj Anna
  • Wolniewicz Ewa

Kalendarium

Listopad 2020
P W Ś C P S N
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6