Sekretariat: 91 48 41 559

Szkoła Podstawowa nr 47 w Szczecinie im. Kornela Makuszyńskiego

Pracownicy

Grono Pedagogiczne

IMGL4144k_1

Rok szkolny 2018/2019

Lp. Nazwisko i imię nauczany przedmiot wychowawstwo
1. Biżek Małgorzata edukacja wczesnoszkolna klasa 1a
2. Budnicka Nikola matematyka  klasa 6a
3. Chołodowska-Olędzka Anna edukacja wczesnoszkolna, przyroda klasa 3b
4. Zawadzka Augustyna wych.fizyczne  klasa 4a
5. Domina Ałła język ukraiński  
6. Fritsch Iwona przyroda,  wych. fizyczne  klasa 7b
7. Gołębiewska Janina pedagog szkolny  
8.  Gotkowska Joanna  nauczyciel grupy przedszkolnej  klasa 0
9. Grabsztunowicz Małgorzata język polski,  klasa 5c
10. Jackowska Agnieszka edukacja wczesnoszkolna  klasa 1c
11. Jagiełło Małgorzata biblioteka, język polski  
12. Janicka Anna  historia, język polski  klasa 6c
13. Januszanis Ewelina biologia
14. Kopaniecka Izabela informatyka technika  klasa 6b
15. Kowalczyk Agnieszka język niemiecki klasa 5b
16. Kozyro Katarzyna religia  
17. Kwiatosińska Magdalena język angielski  klasa 7 a
18.  Baruś Anna biologia, chemia  
19. Lewandowska-Neuding Krystyna wicedyrektor szkoły, informatyka  
20. Lewińska Katarzyna rewalidacja, nauczyciel świetlicy  
21. Magdziak Patrycja wychowawca świetlicy  
22. Sylwia Sołowij język niemiecki,  
23. Mateuszuk Andrzej wychowanie fizyczne   
24. Mateuszuk Edyta wychowawca świetlicy  
25. Domańska Krystyna edukacja dla bezpieczeństwa
26. Dalling – Moroz Aleksandra język polski   klasa 5d
27. Miron Starosielec wychowanie fizyczne   
28. Możejko Paweł religia   
29. Mróz-Gonciarz Agnieszka edukacja wczesnoszkolna, plastyka  klasa 1b
31. Makarewicz Beata muzyka   klasa 5a
32. Olbromska Anna biblioteka  
33. Osiński Sławomir dyrektor szkoły, język polski  
34. Domażalska Małgorzata fizyka  
35. Sydor Anna  geografia, przyroda  klasa 4b
36. Rosa Robert religia greckokatolicka  
37. Rydzewska Ewelina język angielski   klasa 4c
38. Stachowska Monika matematyka   
39. Strzelczyk Aleksandra nauczyciel grupy przedszkolnej klasa 0
40. Syguda Halina matematyka klasa 8a
41. Szczurowska-Luleczka Anna nauczyciel grupy przedszkolnej  klasa 0
42. Szyszka-Włodarczyk Małgorzata nauczyciel grupy przedszkolnej  klasa 0
43. Turowska Katarzyna język angielski  klasa 7 c
44. Anna Hennig język niemiecki   
45. Wawruch-Rusielik Irena edukacja wczesnoszkolna klasa 2b
46. Winiarska Jolanta wychowawca świetlicy  
47. Witkiewicz Łukasz język angielski
48. Założyk Barbara wicedyrektor szkoły, etyka   
49. Zamkowska Joanna edukacja wczesnoszkolna klasa 3 a
50. Zamkowski Maciej historia,WOS  klasa 8 b
51. Zienkiewicz Urszula język polski  klasa 8 c
52. Żółtowska Małgorzata edukacja wczesnoszkolna, plastyka  klasa 2 a

 

Pracownicy administracji i obsługi

IMGL4129k_1

  • Wejnerowska Elżbieta – sekretarz szkoły
  • Kielczyk Beata – kierownik gospodarczy
  • Karaczewska Maria – główna księgowa
  • Piątek Krystyna – starsza księgowa
  • Badurowicz Agnieszka
  • Dzierżanowska Zenona
  • Hardel Anna
  • Kniaziew Danuta
  • Kowalewska Maria
  • Król Zbigniew
  • Machcińska Maria
  • Muszyńska Danuta
  • Olejarz Urszula
  • Sikora Iwona
  • Stawarska Bożena
  • Strzelczak Władysława
  • Światłowski Zdzisław
  • Tokaj Anna
  • Wolniewicz Ewa

Kalendarium

Grudzień 2018
P W Ś C P S N
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6