Sekretariat: 91 48 41 559

Szkoła Podstawowa nr 47 w Szczecinie im. Kornela Makuszyńskiego

Koła zainteresowań

 

KOŁA ZAINTERESOWAŃ KLASY I- III

KOŁA zainteresowań klasy IV- VIII

Lp. Nazwisko i imię nauczyciela Nazwa koła Klasy Dzień i godz sala
1. Emilia Kaśkiewicz Zajęcia plastyczno – rozwijające 3a poniedziałek 8:00 – 8:45 13
2. Jadwiga Klimowicz Warsztaty z języka niemieckiego 2b poniedziałek 9:50-10:35 23
3.  Iwona Fritsch Baw się z nami sportem i grami dzieci ze świetlicy poniedziałek 12:50 – 13:40 mała sala gimnastyczna
4. Beata Makarewicz Chór 1-6 poniedziałek 14:55 – 15:40 5
5.  Małgorzata Żółtowska Koło twórczego rozwoju 3 poniedziałek 14:55 – 15:40 15
6. Katarzyna Turowska Karaoke 4-6 poniedziałek 14:55 – 15:40 8
7. Małgorzata Jagiełło Koło teatralne 4-6 poniedziałek 15:00 -16:30 4
8. Wioletta Pilip Fiki – Miki 2 poniedziałek 15:45 – 16:00 mała sala gimnastyczna
9. Anna Szefner  Trudne sprawy konsultacje 4-6 poniedziałek 15:40 – 16:15 9
10.  Agnieszka Kowalczyk Koło języka niemieckiego   5b  wtorek 8:00 – 8:45  10
11. Iwona Fritsch  Baw się z nami sportem i grami   dzieci ze świetlicy wtorek 9:00 – 9:45  mała sala gimnastyczna
12.  Joanna Zamkowska Koło artystyczne   3b wtorek 10:45 – 11:30  23b 
13. Magdalena Kwiatosińska Zajęcia z języka angielskiego 2-3 wtorek 10:45 – 11:30 czytelnia
14. Beata Makarewicz Koło zielarskie 1-3 wtorek 11:40 – 12:25 13
15. Joanna Zamkowska Rozwiń skrzydła 3b wtorek 11:40 – 12:25 18
16. Ewa Migdal Zajęcia kompensacyjne 2b wtorek 11:40 – 12:25 23
17. Małgorzata Żółtowska Koło plastyczne 3d wtorek 11:40 – 12:25 17
18. Anna Kłosowska Zajęcia wyrównawcze 2a wtorek 11:40 – 12:25 15
19.  Anna Chołodowska Klub Małego Podróżnika 1 wtorek 11:40 – 12:25  24
20. M.Wroch Zajęcia muzyczno – ruchowe 0 wtorek 13:00 – 13:45 22
21. Maciej Zamkowski  Koło historyczne  4-6  wtorek 14:55 – 15:40   7
22.  Edyta Mateuszuk Koło Młodego Europejczyka  dzieci ze świetlicy środa 8:00 – 8:45  stołówka
23. Katarzyna Turowska/ Małgorzata Grabsztunowicz Koło języka angielskiego / koło języka polskiego (wymiana grup)  5 środa 8:00  – 8:45    8 / 4
24. Katarzyna Zakrzewska Zajęcia wspomagające   1b środa 8:55 – 9:40  13 
25. Małgorzata Biżek  Zajęcia rozwijająco wspierające   2c środa 8:55 – 10:35  18 
26.  Ewa Migdal – Figurska Cała Polska czyta dzieciom  1-3 środa 10:45 – 11:30   13
27. Anna Chołodowska – Olędzka  Zajęcia wspomagające  1a  środa 10:45 – 11:30  14 
28. Anna Kłosowska  Zajęcia wyrównawcze  2a  środa 10:45 – 11:30   15
29.  Małgorzata Biżek  Koło plastyczne  2c środa 10:45 – 11:30   18
30.  Irena Rusielik Koło teatralne    3c środa 10:45 – 11:30 
31. Agnieszka Mróz – Gonciarz  Zabawy z ortografią   2d środa 11:40 – 12:25   13
32.  Katarzyna Kozyro  “Nie jesteś sam”  4-6 środa 14:45 – 15:45 24a
33. Urszula Zienkiewicz  Zabawy z językiem polskim   4 środa 14:45 – 15:45 
34. Wioletta Pilip   Fiki Miki 3-4  środa 15:45 – 16:30  mała sala gimnastyczna 
35. Magdalena Kwiatosińska Zajęcia wyrównawcze 5a  czwartek 11:40 – 12:25   10
36. Jadwiga Klimowicz Magia czytania  świetlica   czwartek 12:55 – 13:40  15
37.  Joanna Zamkowska Supełek   3b\c  czwartek 12:55 – 13:40 17 
38.  Katarzyna Zakrzewska Śpiewające nutki  4a,2a,2c  czwartek 14:55 – 15:40  15 
39. Agnieszka Kowalczyk Koło języka niemieckiego  4b  czwartek 14:00 – 14:45   10
40.  Maciej Zamkowski Gry planszowe  4-6  czwartek 14:55 – 15:40
41. Katarzyna Kozyro   “Nie jesteś sam” 4-6  czwartek 14:45 – 15:45   24a
42.  Andrzej Mateuszuk Zajęcia sportowo – rekreacyjne    4-6 chłopcy czwartek 15:40 – 17:00   
43. Izabela Kopaniecka  Koło fotograficzne   4-6 piątek 8:00 -8:45  informatyka 
44.  Halina Syguda Konsultacje matematyczne 4-6  piątek  8:00 – 8:45  7
45.  Urszula Zienkiewicz Koło polonistyczne piątek 8:00 – 8:45   6
46.  Nikola Budnicka Koło matematyczne  6 piątek 8:00 – 8:45   5
47.  Irena Rusielik Zabawy z kangurkiem 3c  piątek 8:55 – 9:30  czytelnia 
48. Magda  Woroch Zajęcia kreatywno – plastyczne  piątek 12:45 – 13:30   22
49.  Katarzyna Lewińska Koło filmowe   dzieci ze świetlicy piątek 13:00 – 13:45  13 
50.  Ewelina Rydzewska  Koło języka angielskiego piątek 14:00 – 14:45  14 
51.  Ewelina Rydzewska Koło języka hiszpańskiego  4-5   piatek 14:55 – 15:40 14 
52.          
53.          
54.          
55.          
56.          
57.           
58.          
59.          
60.          
61.          
62.          
63.          
64.          
65.          
66.          
67.          
68.          

Kalendarium

Wrzesień 2017
P W Ś C P S N
28

Kategoria: GeneralWAKACJE

29

Kategoria: GeneralWAKACJE

30

Kategoria: GeneralWAKACJE

31

Kategoria: GeneralWAKACJE

1

Kategoria: GeneralWAKACJE

2 3
4

Kategoria: GeneralUroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1