Sekretariat: 91 48 41 559

Szkoła Podstawowa nr 47 w Szczecinie im. Kornela Makuszyńskiego

Godziny dostępności nauczyciela w szkole.

 

Lp. Nazwisko i imię Podpis
1.  Baruś Anna środa  godz.7.40-8.10 s. 10
środa  godz. 11.25-11.55 10
2. Biżek Małgorzata wtorek godz. 15.30-16.00 s. 18,
piątek godz. 9.40- 10.10 pokój nauczycielski
3. Budnicka Nikola wtorek godz. 7.40-8.40 s.5
4. Dallig-Moroz Aleksandra wtorek 13.30-14.30 pokój nauczycielski
5. Domżalska Małgorzata poniedziałek godz. 15.30-16.00 pokój nauczycielski
czwartek godz.16.20- 16.50  s. 10
6. Fritsch Iwona czwartek godz. 7.45- 8.45 sala gimnastyczna
7. Gołębiewska Janina wtorek godz.7.30-8.30 gabinet pedagoga
8. Grabsztunowicz Małgorzata piątek godz. 7.45-8.45 s. 4
9. Jabłońska Kamila I zmiana
poniedziałek godz. 10.45-11.15 s. 23
środa 11. 30-12. 00 s. 23
II zmiana wtorek 13.30-14.30- s. 23
10. Jackowska Agnieszka poniedziałek 16. 00-17. 00 świetlica
11. Jagiełło Małgorzata wtorek ,środa godz. 17.10- 17.40 czytelnia
12. Klimowicz Jadwiga środa  godz. 8.40-9.40 pokój nauczvcielski
13. Kopaniecka Izabela poniedziałek godz. 14.30-15.30 s. inf.
14. Kowalczyk Agnieszka poniedziałek 7.10-7.40 pokój nauczycielski,
wtorek 15.30- 16.00 pokój nauczycielski
15. Kozyro Katarzyna czwartek 11.40-12.45 pokój nauczycielski
16. Królikowska Wioletta I zmiana
poniedziałek godz. 10.45-11.15 s. 23
środa 11. 30-12. 00 s. 23
II zmiana wtorek 13.30-14.30- s. 23
17. Mazurkiewicz Ludmiła czwartek godz. 13.45- 14.30 s. 24b
18. Kwiatosińska Magdalena wtorek godz. 8.40-9.40 pokój nauczycielski
19. Lewandowska-Neuding Krystyna czwartek godz. 15.30-16.30 gabinet dyrektorski
20. Lewińska Katarzyna czwartek godz. 10.30-11.30 świetlica/ s.23
21. Licau Agnieszka piątek 11.30-12.30 pokój nauczycielski
22. Magdziak Patrycja wtorek godz. 17.00-18.00 świetlica
23. Mateuszuk Andrzej poniedziałek 15.30-16.30 sala gimnastyczna
24. Mateuszuk Edyta  poniedziałek 17.00-17.30  świetlica
środa 17.00-17.30  świetlica
25. Melnyk Nataliia czwartek godz. 15.30-16.30
26. Migdal-Figurska Ewa środa 12.45-13.45 pokój nauczycielski
27. Miłkowska Beata piątek 14.45-15.30  pokój nauczycielski
28. Możejko Paweł wtorek godz. 6.45- 7.45  pokój nauczycielski
29. Mróz-Gonciarz Agnieszka poniedziałek 7.10 -7.40 , wtorek 15.30-16.00 pokój nauczycielski
30. Osiński Sławomir czwartek 15.00-16.00 gabinet dyrektora
31. Pilip Wioletta czwartek godz. 8.45- 9.15, 10.45-11.15 sala gimnastyczna
32. Rosa Robert piątek 16.30-17.30
33. Rydzewska Ewelina poniedziałek 12.40-12.40 pokój nauczycielski
35. Stachowska Monika środa godz.7.45-8.45 pokój nauczycielski
36. Lipiński Karol piątek 13.30 – 14.15 s. 19
37. Sydor Anna czwartek15.30-16.30 s. 9
38. Syguda Halina wtorek  godz. 9.10-9.40 pokój nauczycielski
czwartek 15.30-16.30 s.7
39. Wawruch-Rusielik Irena środa 16.20 – 16.40 s. 14,
czwartek godz. 7.50-8.30 s.14
40. Worach Marta czwartek godz. 9.40-10.10 ,
piątek 9.40-10.10
pokój nauczycielski
41. Założyk Barbara czwartek 15.30-16.30  gabinet dyrektorski
42. Zamkowska Joanna Wtorek 9.40-10.10, piątek 16.30- 17. 00 s. 14
43. Zamkowski Maciej czwartek 15.30-16.30 s. 7
44. Zawadzka Augustyna poniedziałek godz. 9.40-10.10,
czwartek 8.40-10.10 sala gimnastyczna
45. Zienkiewicz Urszula środa 7.40-8.40 s. 6
46. Żółtowska Małgorzata poniedziałek godz. 14.30-15.30  s. 17
47. Machula Sylwia piątek godz. 7.25-7.45 pokój nauczycielski
48. Joradan Anna wtorek  godz.11.40-12.10 pokój nauczycielski

Kalendarium

czerwiec 2024
P W Ś C P S N
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30