Sekretariat: 91 48 41 559

Szkoła Podstawowa nr 47 w Szczecinie im. Kornela Makuszyńskiego

Zebrania z rodzicami 14.03.2019

Lp. Klasa Nazwisko i imię wychowawcy Zebranie
1.      „0”1 Gotkowska J., Strzelczyk A.
2.      „0”2 Szczurowska-Luleczka A., Szyszka-Włodarczyk M.
3.      1a Biżek Małgorzata godz. 17.30   sala 18
4.      1b Mróz-Gonciarz Agnieszka  godz. 17.00  sala 16
5.      1 c Jackowska Agnieszka  godz. 17.00  sala 17
6.      2a Żółtowska Małgorzata godz. 18.00  sala 17
7.      2b Wawruch-Rusielik Irena godz. 18.30  sala 14
8.      3a Zamkowska Joanna godz. 18.15  sala 16
9.      3b Chołodowska-Olędzka Anna godz. 17.00 sala 14
10.                        4a Zawadzka Augustyna godz. 16.30 sala 4
11.                        4b Sydor Anna godz. 17.00-  sala 9
12.                        4c Rydzewska Ewelina godz. 18.00 sala 8
13.                        4 d Stachowska Monika   godz. 17.00 sala 10
14.                        5a Makarewicz Beata godz. 17.00   sala 5
15.                        5b Kowalczyk Agnieszka godz. 17.15 sala 13
16.                        5c Grabsztunowicz Małgorzata   godz. 17.30 sala 4
17.                        5d Dallig-Moroz Aleksandra godz. 16.30  sala 6
18.                        6a Budnicka Nikola nieobecność nauczyciela/szkolenie
19.                        6b Kopaniecka Izabela  godz. 18.00 sala  24b
20.                        6c Janicka Anna   godz. 18.00-  sala 9
21.                        7a Kwiatosińska Magdalena   godz. 17.00 sala 15
22.                        7b Fritsch Iwona   godz. 17.00 czytelnia
23.                        7c Turowska Katarzyna   godz. 17.00 sala 8
24.                        8a w zastępstwie pedagog               J. Gołębiewska   godz. 16.30  sala 7
25.                        8b Zamkowski Maciej   godz. 17.00    sala 7
26.                        8c Zienkiewicz Urszula   godz. 17.30  sala 6

Kalendarium

Marzec 2019
P W Ś C P S N
25

Kategoria: GeneralWyjście klas VI- VIII na warsztaty filmowe do Multikina „Kochankowie z Księżyca”

26

Kategoria: GeneralWyjście do muzeum techniki oddziały przedszkolne.

27

Kategoria: GeneralTurniej piłki nożnej – wybrani uczniowie kl. V

28 1 2 3
4 5 6 7

Kategoria: GeneralDZIEŃ OTWARTY SP47

8 9 10
11

Kategoria: GeneralWyjście do Trafostacji  kl. 2a

Kategoria: GeneralWyjście klas 6-8 „Spotkanie z astronomią”

12

Kategoria: GeneralWyjście do muzeum kl. 1a ”Tropiciel muzealny”

Kategoria: GeneralWyjście do Teatru Lalek „Pleciuga”- „Czerwony Kapturek” oddziały przedszkolne w ramach zajęć.

Kategoria: GeneralWyjście do Trafostacji  kl. 2b

13

Kategoria: GeneralKonkurs języka angielskiego Anglofun LO 5

Kategoria: GeneralKonkurs języka niemieckiego „Sprachdocktor”

14

Kategoria: GeneralWyjście do muzeum kl. 1c ”Tropiciel muzealny”

Kategoria: GeneralWyjście do Trafostacji  kl. 3a

Kategoria: GeneralWyjście klasy 7c do muzeum geologicznego.

15 16 17
18 19

Kategoria: GeneralWyjście klasy 6a na lekcję muzealną „Hans Stettiner i Jan Szczeciński..”

20 21

Kategoria: GeneralKonkurs matematyczny dla klas 2-8 „Alfik”

Kategoria: GeneralWiosenne wagary

22

Kategoria: GeneralWyjście kl. 7c na lekcję muzealną „Zachowałem się jak trzeba. Odwaga cywilna w czasach totalitarnych i dziś”

Kategoria: GeneralWyjście klasy 6b na lekcję muzealną „Hans Stettiner i Jan Szczeciński..”

23 24
25 26

Kategoria: GeneralPróbny test ośmioklasisty język polski

27

Kategoria: GeneralPróbny test ośmioklasisty matematyka

28

Kategoria: GeneralWyjście klasy 6c na lekcję muzealną „Hans Stettiner i Jan Szczeciński..”

29 30 31